Pantofi Stiletto cu toc subtire Cleopatra, sclipici auriu

649,00 RON
Paypo logo
Cumpara acum, plateste in 30 de zile
Afiseaza mai mult
Marime
Fabricam produsul tau in 10-14 zile
Vezi alte optiuni

Fabricam produsul. Marimi: 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41
Culoare
Auriu
Dimensiune toc
10 cm
Tip toc
Subtire
Accesorii
Funda

34 35 36 37 38 39 40 41
22,2 cm 23 cm 23,5 cm 24,3 cm 25 cm 25,5 cm 26 cm 27 cm


* Toate produsele sunt confectionate manual, astfel incat dimensiunile marimilor pot avea mici abateri de pana la 0,3 cm

Pantofii Stiletto Ivoire din piele naturală premium oferă confort, eleganță și execuție impecabilă. Perfecți pentru mirese rafinate.

Detalii produs

Pantofii stiletto Cleopatra, creați de Ioana Cristodoru, sunt definiția eleganței pentru miresele care vor un look sofisticat și strălucitor. Realizați din piele naturală cu sclipici auriu, acești pantofi cu toc subțire alungesc silueta și oferă un plus de rafinament. Execuția impecabilă și materialele premium asigură confort pe tot parcursul evenimentului, făcându-i ideali pentru o zi de neuitat.

Explorează întreaga categorie de Pantofi stiletto dama din piele naturala si Incaltaminte pentru mireasa

Vanilla înseamnă mai mult decât o pereche de pantofi, Vanilla este o trăire pe care fiecare femeie merită să o simtă.
 

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review